Klub Rozwoju Finansowego

ZAINWESTUJ SWÓJ CZAS
NIM ZAINWESTUJESZ SWOJE PIENIĄDZE

Zapisana powyżej sentencja Roberta Kiyosakiego, autora bestsellera „BOGATY OJCIE, BIEDNY OJCIEC”, twórcy gry cashflow i pomysłodawcy idei Klubów Cashflow, zawiera kwintesencję zadań jakie przed sobą stawiamy i jasno tłumaczy czemu postanowiliśmy dołączyć do tego już ogólnoświatowego ruchu.

Kluby CASHFLOW – zgodnie z deklaracja twórców — powstają po to, aby pomóc Ci rozwinąć Twój finansowy IQ. Zwiększając swoją finansową inteligencję, lepiej poradzisz sobie z finansowymi problemami i wyzwaniami. A współczesny świat niesie ich nie mało.

Dziś już nikogo nie szokuje stwierdzenie, że „Twój dom nie jest Twoim aktywem” lub definicja, że „ze szczęściem mamy do czynienia wtedy, gdy okazja spotyka się z przygotowaniem”. Te i wiele innych spostrzeżeń możesz poznać na naszych klubowych spotkaniach w ramach Programu 10 kroków: Jak rozwinąć swój finansowy IQ. A wszystko podane w bardzo dynamicznej formie: gry ekonomiczno-biznesowej przeplatanej wykładami samego Roberta Kiyosaki. I co nie mniej istotne spotkasz u nas innych ludzi, którzy śmiało biorą swój los w swoje ręce. Będziesz również zapraszany na wszystkie inne wydarzenia organizowane przez ISID.

Klub Rozwoju Finansowego to inicjatywa Fundacji Młodzi Dla Sukcesu i Firmy ISID. Prowadzimy Klub CashFlow jako oficjalny reprezentant Instytutu Praktycznej Edukacji.
Informacje na ten temat można znaleźć na stronie tego Instytutu.

Zapisy na spotkania na stronie http://isid.pl/krf/