Zarząd Fundacji

Bartłomiej Gradecki

Bartłomiej Gradecki

Wiceprezes

Mam 28 lat, pochodzę z Łodzi, gdzie mieszkam od urodzenia, studiowałem na Politechnice w Łodzi informatykę, a potem ochronę środowiska, już od początku studiów zacząłem myśleć o uruchomieniu własnego biznesu, dzięki inspirującym książkom m.in. Roberta Kiyosakiego, T. Harv Ekera. Miałem wiele różnych pomysłów, ale każdy z nich wiązał się ze znacznymi inwestycjami. Szukałem zatem pomysłu na biznes, który można zacząć bez wielkiego kapitału i znalazłem – FM Group.

We wrześniu 2010, będąc jeszcze na ostatnim roku studiów, rozpocząłem na poważnie współpracę z firmą FM oraz grupą MDS. Dzięki wparciu znakomitego przedsiębiorcy, lidera i przyjaciela – Krzysztofa Paucha, kończąc studia nie musiałem, jak większość absolwentów uczelni, zastanawiać się gdzie znajdę pracę, tylko moim dylematem był wybór koloru mojego nowego Mercedesa kl. A

Dzisiaj po ponad dwóch latach współpracy moja organizacja ma zasięg ogólnopolski i pojawiają się już partnerzy za granicą m.in. na Litwie, we Włoszech, w Irlandii, na Węgrzech, a także w Kenii. Patrząc z perspektywy czasu, nie przypuszczałem jak znacząco może się moje życie zmienić na lepsze w ciągu zaledwie dwóch lat. Dlatego z olbrzymią wizją patrzę w przyszłość planując kolejne etapy rozwoju swojego biznesu w Polsce i za granicą.